خریدار تابلو برق ضایعاتی

خرید تابلو برق های صنعتی وساختمانی قدیمی، برای بازیافت توسط سپاهان ضایعات بهترین خریدار تابلو برق ضایعاتی و فرسوده، خرید نقدی در محل در همه جای ایران

تلفن تماس خریدار تابلو برق ضایعاتی و دست دوم

خرید تابلو برق اسقاطی، تابلو برق قدیمی، تابلو برق سوخته

۰۹۱۳۵۲۷۷۲۷۳


ضایعات الکترونیکی مانند تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی، منبع غنی از فلزات با ارزش مانند آلومینیوم و مس هستند. اگر به دنبال مرکزی برای خرید تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی هستید در این نوشتار تا انتها با ما همراه باشید.
خرید تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی و بازیافت آن ها  علاوه بر اینکه می‌توانند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند، به محیط زیست آسیب کمتری وارد می کنند.
ضایعات الکترونیکی معمولاً حاوی پلاستیک، اکسید های دیرگداز و همچنین فلزات هستند.
در ضایعات الکترونیکی، فلزاتی همچون طلا و نقره و مس و آلومینیوم و پلاتین یافت می شود.
اگر به دنبال مرکزی مناسب برای خرید تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی هستید، سپاهان ضایعات یکی از این موارد است که می تواند به شما در جمع آوری و فروش ضایعات الکترونیکی کمک بسیاری کند. امروزه در بسیاری از خانه ‌ها این ضایعات به فراوانی  یافت می‌شوند و بسیاری از افراد تلاش می‌کنند تا از شر این ضایعات رها شوند. بنابراین مراجعه  و کمک گرفتن از مرکز سپاهان ضایعات می تواند به شما در جمع آوری ضایعات الکترونیکی کمک بسیاری کند.
مرکز سپاهان ضایعات بعد از خرید تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی، سعی می کنند در سه مرحله فلزات موجود در این ضایعات را بازیافت نمایند. معمولاً ضایعات را در ابتدا می سوزانند و  به کمک این روش می توانند به راحتی مواد پلاستیکی و سایر مواد آلی که در ضایعات الکترونیکی هستند را به راحتی جدا کنند.
خرید تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی و سپس بازیافت  آن ها ممکن است به روش ‌های مختلفی انجام شود.  خرید تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی علاوه بر اینکه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند، باعث حفظ تمیزی و پاکیزگی محیط زیست می شوند، زیرا این تابلو ها ممکن است حاوی موادی باشند که برای محیط زیست، انسان‌ها و جانوران خطرناک باشند. همچنین اگر ضایعات الکترونیکی برای مدت زمان طولانی در محیط زیست باقی بمانند، ممکن است به آب شرب نفوذ پیدا کنند و باعث ایجاد مشکلاتی برای انسان ها و جانوران شوند.

خریدار تابلو برق ضایعاتی

خرید تابلو برق صنعتی قدیمی و ساختمانی
خرید تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی چه مزایایی دارند
 در این تابلو ها ممکن است و فلزات گرانبها یی همچون مس و آلومینیوم وجود داشته باشند که بازیافت آن ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و بازیافت ضایعات الکترونیکی مانع از استخراج فلزات از معادن می شود. همچنین فرایند استخراج فلزات  از معدن نسبت به بازیافت آن ها هزینه ی کمتری در بر دارد.
اگر به دنبال مرکزی مناسب برای خرید تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی در شهرهایی مثل اصفهان، تبریز، مشهد و تهران هستید سپاهان ضایعات می‌تواند بهترین خدمات را در این حوزه به شما ارائه نماید.
بازیافت ضایعات الکترونیکی به چه صورت انجام می پذیرد
بعد از خرید تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی و سایر ضایعات، از طریق فرآیند ریخته گری و ذوب مس و آلومینیوم و سایر فلزات گران بهایی که ممکن است در تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی وجود داشته باشند جدا می شوند.
اما فلز مسی که بعد از فرآیند ریخته گری به دست می آید ممکن است دارای نا خالصی هایی باشد. این ناخالصی ها توسط کوره آند  و به کمک فرایند اکسایش با هوا جدا شده و فلز مس خالص را تولید می کند.
به دلیل خطری که ضایعات الکترونیکی برای محیط زیست ایجاد می کنند، بهتر است برای خرید تابلو های برق صنعتی قدیمی و ساختمانی  و سایر ضایعات الکترونیکی  با مرکز سپاهان ضایعات تماس حاصل نمایید و از آن ها برای جمع آوری ضایعات کمک بگیرید .

وضعیت خرید سپاهان ضایعات از ابتدای سال 1399

مادربرد،کیس،موس،مانیتور های سوخته خرید قطعات کامپیوتر

50%

فیلم های رادیولوژی و سی دی های شکسته قطعات مخابراتی

40%

گوشی های موبایل سوخته و خراب لوازم سوخته موبایل

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%

خرید و تخلیه انبار شما در کمتر از یکساعت، به راحتی می توانید انبار خود را از اجناس اضافی خالی کنید

لیست قیمت خرید ضایعات الکترونیکی را بالای همین صفحه میتوانید مشاهده کنید


   خرید ضایعات الکترونیکی به صورت تکی نداریم، لطفا تماس نگیرید  

 
 
 
 

 

 
ما به هیچ عنوان فروش ضایعات نداریم، فقط خریدار هستیم

اطلاعات تماس

آدرس کارخانه: اصفهان،شهرک صنعتی دولت آباد، خیابان نشاط، پلاک ۱۷۱

 

09135277273 مسائلی: 09133267321 

ایمیل:info@sepahanzayeat.ir

 سپاهان ضایعات