خریدار ضایعات آلومینیوم
سپاهان ضایعات خریدار ضایعات آلومینیوم در همه جای ایران در وزن های بالا. برای فروش ضایعات آلومینیوم به مقدار کم تماس نگیرید لطفا! خرید ضایعات آلومینیوم خشک یا کهنه به قیمت روز، برای اطلاع از قیمت ضایعات آلومینیوم درب و پنجره و ضایعات آلومینیوم خشک با شماره ۰۹۱۳۵۲۷۷۲۷۳ تماس بگیرید

 
ضایعات آلومینیوم ، بخشی از محصولات فلزی و غیر فلزی هستند که قابلیت و کارایی خود را از دست داده اند و قابلیت بازیافت دارند .
همانطور که از نام ضایعات پیداست به آن دسته از وسایل و محصولاتی که قابلیت بازیافت دارند ، گفته می شود . همه ی این ضایعات ، حاصل محصولاتی هستند که در آن ها مواد آهنی و آلومینیومی و یا الکترونیکی به کار رفته است و در ابتدا به عنوان یک محصول سالم و کاربردی مورد استفاده قرار گرفته اند .
اما با گذشت زمان قابلیت خود را از دست داده اند و دیگر مثل قبل کارایی نداشته و فرسوده شده اند که در این صورت می توان آن ها را دور انداخت و به سیکل عمر آن ها برای همیشه خاتمه داد اما می شود به جای دور انداختن آن ها ، از روشی به نام بازیافت استفاده کرد که از طریق خریدار ضایعات آلومینیوم صورت می گیرد .
که در طی عملیاتی ، خریدار ضایعات آلومینیوم ، آن ها را به کارخانه بازیافت ضایعات و پسماند های الکترونیکی منتقل کرده و در آن جا تمامی محصولات فلزی و غیر فلزی دسته بندی شده و هر کدام در دسته ی خاصی مجددا بازیافت می شوند و به اشکال جدید در قالب جدید در می آیند خریدار ضایعات در محل .

فواید بازیافت ضایعات آلومینیوم، خریدار ضایعات آلومینیوم
1-حفظ بیشتر محیط زیست
2-صرفه جویی در مصرف منابع
3-کاهش آلودگی های محیطی
4-کمک به اشتغال در این زمینه

1- حفظ بیشتر محیط زیست ،خریدار ضایعات آلومینیوم
هرچه افراد در بازیافت زباله های ناشی از پسماند های فلزی و غیر فلزی دقت بیشتری بعمل آورند و به تفکیک پسماندهای الکترونیکی و از طریق خریدار ضایعات آلومینیوم آن را  به کارخانه ی تخصصی بازیافت آهن آلات فرستاده و زباله ی کمتری برای از بین بردن به وجود می آید و حجم زباله ها بسیار کم می شود که این امر، جهت حفظ محیط زیست بسیار اثر گذار است .
2- صرفه جویی در مصرف منابع ، خریدار ضایعات آلومینیوم
انسان ها از همان ابتدای خلق شدن به دنبال مواد و معادن برای به کارگیری جهت استفاده در وسایل مورد نیاز بود که به دلیل استفاده ی بی رویه از آهن آلات خامی که از معدن استخراج میشود، اتمام این مواد خام ، چندان دور از ذهن نیست اما آنچه که اهمیت دارد نحوه ی مصرف ما است که باز هم به آهن آلات احتیاج خواهیم داشت. بازیافت ضایعات از طریق خریدار ضایعات آلومینیوم به ما کمک می کند تا در مصرف منابع صرفه جویی کنیم تا برای آیندگان نیز این منابع باقی بماند .
3-کاهش آلودگی های محیطی، خریدار ضایعات آلومینیوم
آلودگی های محیطی که حاصل وجود ، زباله های ناشی از آهن آلات یا ضایعات آهن است می تواند برای اکوسیستم و چرخه ی حیات ، بسیار مضر باشد و چهره ی شهر را زشت نماید اما بازیافت ضایعات آلومینیوم، توسط خریدار ضایعات آلومینیوم باعث می شود که ضایعات آلومینیوم ناشی از تولیدات آهن آلات ، به شکلی دیگر و به صورت فرآورده های آهنی دیگر به محیط باز گردد و مجددا قابل استفاده گردد .
 
خریدار ضایعات آلومینیوم
4- کمک به اشتغال در زمینه ی ضایعات آلومینیوم ، خریدار ضایعات آلومینیوم
با انجام و اشتغال در زمینه ی ضایعات آلومینیوم می توان موجبات اشتغالزایی را فراهم آورد و به رونق اقتصادی کشوری نیز ، کمک کرد .
کارخانه ی بازیافت ضایعات و پسماند الکترونیک ،خریدار ضایعات آلومینیوم
بهترین راهی که می شود هم از شر ضایعات آلومینیوم و دیگر ضایعات فلزی و غیر فلزی و پسماند های الکترونیکی ، خلاص شد و هم به حفظ محیط زیست کمک کرد ، فروش محصولاتی که کارایی و قابلیت ندارند یا همان ضایعات آلومینیومی، با توجه به این که محل ناشی از دفن زباله ها می تواند برای محیط زیست و منابع طبیعی مضر باشد و سلامتی اشخاص را به مخاطره بیندازد ، با استفاده از فروش آلومینیوم به خریدار ضایعات آلومینیوم ، می توان در جهت زیبا سازی و حفظ محیط تلاش کرد .
کارخانه ی بازیافت ضایعات و پسماند الکترونیک ، خریدار ضایعات آلومینیوم ، قابلیت بازیافت را فراهم نموده و در این راستا به حفظ منابع طبیعی کمک می کند

 

 

وضعیت خرید سپاهان ضایعات از ابتدای سال 1399

مادربرد،کیس،موس،مانیتور های سوخته خرید قطعات کامپیوتر

50%

فیلم های رادیولوژی و سی دی های شکسته قطعات مخابراتی

40%

گوشی های موبایل سوخته و خراب لوازم سوخته موبایل

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%

خرید و تخلیه انبار شما در کمتر از یکساعت، به راحتی می توانید انبار خود را از اجناس اضافی خالی کنید

لیست قیمت خرید ضایعات الکترونیکی را بالای همین صفحه میتوانید مشاهده کنید


   خرید ضایعات الکترونیکی به صورت تکی نداریم، لطفا تماس نگیرید  

 
 
 
 

 

 
ما به هیچ عنوان فروش ضایعات نداریم، فقط خریدار هستیم

اطلاعات تماس

آدرس کارخانه: اصفهان،شهرک صنعتی دولت آباد، خیابان نشاط، پلاک ۱۷۱

 

09135277273 مسائلی: 09133267321 

ایمیل:info@sepahanzayeat.ir

 سپاهان ضایعات