بازیافت سی دی و دی وی دی

با بازیافت سی دی و دی وی دی ها خدمت بسیار بزرگی به محیط زیست می کنیم و از طرفی از به هدر رفتن سرمایه هر چند کوچک جلوگیری می شود. مواد تشکیل دهنده سی دی و دی وی دی پلی کربنات .آلومینیوم و لایه رویی نقره یا طلاست که همه قابل بازیافت هستند

امروزه با پیشرفت بسیار سریع علم و تکنولوژی استفاده از سی دی و دی وی دی نسبت به قبل بسیار کمتر شده است . چند دلیل آن عبارتند از :بالا رفتن ظرفیت کامپیوتر ها ، استفاده از فلش ها و مموری ها(کوچک هستند، کم جا می گیرند، اطلاعات بالایی را می توانند در خود جای دهند) و در آخر و از همه مهمتر اینکه سی دی ها و دی وی دی ها در صورت شکسته شدن ، خش برداشتن یا به اصطلاح لب پر شدن دیگر قابل استفاده نیستند. ممکن است بتوانید در هر منزل یا هر محل کاری تعدادی سی دی یا دی وی دی پیدا کنید که بلا استفاده مانده اند. چه سی دی ها و دی وی دی های شما بلا استفاده مانده باشند و چه شکسته و آسیب دیده باشند بهتر است هر چه زودتر از شر آنها خلاص شوید. در هر شهر شرکت هایی هستند که به خرید ضایعات کامپیوتر می پردازند میتوانید با یک تماس خانه خود را خلوت و انبار آنها را پر کنید .
نگه داشتن  و انبار کردن چیزهایی که به درد شما نمی خورد محیط منزل و محل کار شما را زشت جلوه می دهد .علاوه بر این از نظر علم فنگ شویی باید هر روز محل زندگیمان باز بینی شود و وسایل به درد نخور جدا شده و دور انداخته شوند تا گردش انرژی مثبت بتواند جریان پیدا کند و عشق و ثروت را برایتان به ارمغان بیاورد.
از نقطه نظر دیگر گاهی وسایلی در خانه داریم که نمی دانیم چقدر ارزشمند است . بد نیست بدانید در تولید سی دی ها و دی وی دی ها مقدار بسیار نا چیزی نقره و طلا به کار می رود. این مقدار برای یک عدد سی دی یا دی وی دی بسیار کم است اما فرض کنید در چند صد سی دی و دی وی دی بلا استفاده چقدر طلا و نقره وجود دارد .از طرفی بازیافت این وسایل می تواند کمک شایانی به حفظ محیط زیست بکند. حتما در حاشیه ورودی به شهرها دیده اید مکانهایی را که مملو از زباله هستند. باید این نکته را متذکر شویم که زباله ها همیشه باید به دو دسته زباله های تر و زباله های خشک و پسماند دسته بندی شوند. زباله های تر زباله هایی هستند که قابل بازیافت نیستند و برای طبیعت هم هیچ ضرری ندارند مثل زباله هایی که در آشپزخانه تولید می شوند. با حفر گودال داخل زمین و دفن این دسته از زباله ها خدمت بسیار بزرگی به طبیعت می کنیم .این زباله ها در چرخه طبیعی به کود تبدیل می شوند. اما زباله های خشک و پسماند های خشک می توانند صد ها سال بدون هیچ گونه تغییری در طبیعت بمانند و سبب بد شکل شدن شهرها و آلودگی محیط زیست شوند. از جمله این پسماندها می توان به سی دی ضایعاتی و دی وی دی های قدیمی و فرسوده و خراب اشاره کرد که اگر در خانه بمانند فقط جا گیر هستند و اگر در طبیعت رها شوند سبب آلودگی زیست محیطی می گردند.

وضعیت خرید سپاهان ضایعات از ابتدای سال 1399

مادربرد،کیس،موس،مانیتور های سوخته خرید قطعات کامپیوتر

50%

فیلم های رادیولوژی و سی دی های شکسته قطعات مخابراتی

40%

گوشی های موبایل سوخته و خراب لوازم سوخته موبایل

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%

خرید و تخلیه انبار شما در کمتر از یکساعت، به راحتی می توانید انبار خود را از اجناس اضافی خالی کنید

لیست قیمت خرید ضایعات الکترونیکی را بالای همین صفحه میتوانید مشاهده کنید


   خرید ضایعات الکترونیکی به صورت تکی نداریم، لطفا تماس نگیرید  

 
 
 
 

 

 
ما به هیچ عنوان فروش ضایعات نداریم، فقط خریدار هستیم

اطلاعات تماس

آدرس کارخانه: اصفهان،شهرک صنعتی دولت آباد، خیابان نشاط، پلاک ۱۷۱

 

09135277273 مسائلی: 09133267321 

ایمیل:info@sepahanzayeat.ir

 سپاهان ضایعات