خریدار ضایعات مس

سپاهان ضایعات علاوه بر خرید ضایعات کامپیوتر و ضایعات الکترونیکی مختلف در زمینه خرید ضایعات مس در اصفهان و سایر شهرها هم فعالیت دارد. با داشتن بزرگترین انبار مس ضایعاتی،خرید ضایعات مس و کابل های مسی و مخابراتی را به صورت نقدی در محل انجام میدهد. سرعت در جمع آوری بار مس ضایعاتی و پرداخت نقدی در خرید مس و کابل های مسی ضایعاتی ویژگی این خریدار ضایعات مس است. برای فروش ضایعات مس در اصفهان یا هر شهر دیگری همچون تهران،شیراز،مشهد و خوزستان با ما تماس بگیرید

 خریدار ضایعات مس نقدا در محل : 09126215957

اگر دنبال خریدار ضایعات مس هستید و دوست دارید اطلاعاتی در مورد نحوه ی خرید آن‌ها، نوع آن‌ها و حتی بازیافت مس بدانید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب سعی خواهیم کرد که شما در در خرید ضایعات مس راهنمایی بنماییم و توجه ی شما را به شغل خود که بازیافت مس و ظایعات آن‌ است، جلب بنماییم خریدار ضایعات در محل.

مس چیست؟
برای خرید ضایعات مس و حتی شناخت ضایعات آن، باید ابتدا با خود مس آشنا شد. مس فلزی قرمز رنگ است که یکی از قابلیت های آن، هدایت الکتریک است. دارای حرارت بالا است و جزو پرکاربرد ترین فلزات به حساب می‌رود. اما در انتها مس فلزی تجاری است بدین صورت که این فلز یا عنصر، برای تجارت سودمند است.

مصارف مس چیست؟
همانگونه که در بالا گفته شد، مس محصولی سودمند و مفید برای تجارت بوده است. کاربرد های دیگر مس بیشتر به کارهای الکتریکی بسنده نمی‌شود. مس برای کار های غیرالکتریکی هم نیز مصرف می‌شود. بیشترین کاربرد مس برای ساخت سیم و کابل های مسی است. اما تولیداتی هم نیز هستند که در آن‌ها مس استفاده می‌شود مانند دیگ ها و قابلمه های مسی، رادیاتور ها، ساخت سیم ها برای تهویه و صنعت خودروسازی.

                                       

 خریدار ضایعات مس در اصفهان

خرید ضایعات مس و کابل های مسی و مخابراتی

   
ضایعات مس
برای خرید ضایعات مس باید ابتدا دانست که چه محصولاتی ضایعات مس شناخته خواهند شد. ضایعات مس معمولا به شکل قطعات دورریزی هستد که گاها شکل سیم یا کابل اند. این سیم و کابل ها توسط واحد هایی که مسئولیت جمع آوری را برعهده دارند، جمع خواهند شد.
البته ضایعاتی که مس های غیر آلیاژی هستند نیز به نوع دیگری جمع آوری می‌شوند و در روند بازیافت مس به نوع دیگه ای استفاده خواهند شد؛ همانگونه که ضایعات برنج و برنز برای کارهای دیگر بازیافت می‌شوند.

چرا خرید ضایعات مس؟
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که چرا خرید ضایعات مس؟ و این ضایعات به چه دلیل خرید و فروش می‌شود؟
برای شما هم پیش آمده است که صبح با صدای خریداران ضایعاتی‌ای که در کوچه حرف می‌زنند بلند شده باشید. این خریداران معمولا ضایعات را جمع آوری می‌کنند و به محل بازیافت خود می‌برند.
در روند خرید ضایعات مس، جمع آوری کننده معمولا دنبال ضایعات فلزی ای که عمرشان تمام شده باشد و جنسشان مس باشد می‌روند. این ضایعات گاها به صورت خام یا گاها در قالب محصولاتی به فروش می‌روند.
اما باید از کاربرد خرید ضایعات مس گفت؛ این کاربرد ها عبارت‌اند از: کاربرد های محیطی و اقتصادی که پیش تر به کاربرد های اقتصادی مس اشاره نمودیم. حال وقت آن است که کاربرد محیطی آن را بازگو نماییم.

بازیافت مس چیست و چگونه انجام می‌گیرد؟
همانگونه که گفته شد؛ بازیافت مس فوایدی زیست محیطی خواهد داشت. چرا که این ضایعات به شکل ناممکنی در طبیعت جای گیر می‌شوند و زندگی جانوران و گیاهان را به خطر خواهند انداخت.
اما اگر بخواهیم این مواد را بازیافت بنماییم؛ در انرژی و مواد خام و ایجاد آلودگی هوا و آلودگی های دیگر صرفه جویی نموده‌ایم.
بازیافت به دو شکل خواهد بود: بازیافتی که مستقیم است و بازیافتی که توسط روش ذوب و تصفیه های مجدد صورت خواهد گرفت. بازیافت مستقیم بدین شکل است که ضایعات مسی که خلوص بالاتری دارند و نیازی به تصفیه ندارند، به شکل مستقیم می‌توانند به کوره های ذوب بازگردند. اما بازیافتی که به شکل غیرمستقیم یا همان ذوب و تصفیه های مجدد است، این گونه خواهد بود که دیگر قطعات که خلوص کاملی ندارند از چندین مرحله ی تصفیه گذر خواهند کرد تا به کوره بازگردند. بسیاری از مواد هم معویب هستند که دوباره به ریخته گری باز خواهند گشت.

مس ضایعاتی خریداریم!
تمامی این اطلاعات را در اختیار شما قرار داده‌ایم تا بگویم ما و شرکت ما آماده ی همکاری با شما در زمینه ی خرید ضایعات مس بوده و هست. همچنین امکاناتی را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم که بتوانید بیشتر و بهتر به ما اطمینان کنید. ظایعات مسی شما را خریدار هستیم در تمامی شهر ها به ویژه شهر دوست داشتنی و محبوب اصفهان!
 می‌توانید به راحتی و با آسودگی خاطر تمام از ما خریداری نمایید.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای فروش ضایعات مس با ما تماس بگیرید 09126215957

خریدار ضایعات مس

خریدار ضایعات استیل

خریدار ضایعات آلومینیوم

خریدار ضایعات آهن تهران

ضایعات آهن

وضعیت خرید سپاهان ضایعات از ابتدای سال 1399

مادربرد،کیس،موس،مانیتور های سوخته خرید قطعات کامپیوتر

50%

فیلم های رادیولوژی و سی دی های شکسته قطعات مخابراتی

40%

گوشی های موبایل سوخته و خراب لوازم سوخته موبایل

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%

خرید و تخلیه انبار شما در کمتر از یکساعت، به راحتی می توانید انبار خود را از اجناس اضافی خالی کنید

لیست قیمت خرید ضایعات الکترونیکی را بالای همین صفحه میتوانید مشاهده کنید


   خرید ضایعات الکترونیکی به صورت تکی نداریم، لطفا تماس نگیرید  

 
 
 
 

 

 
ما به هیچ عنوان فروش ضایعات نداریم، فقط خریدار هستیم

اطلاعات تماس

آدرس کارخانه: اصفهان،شهرک صنعتی دولت آباد، خیابان نشاط، پلاک ۱۷۱

 

09135277273 مسائلی: 09133267321 

ایمیل:info@sepahanzayeat.ir

 سپاهان ضایعات