خریدار کنتاکتور دست دوم

شرکت سپاهان ضایعات که یک مجتمع بزرگ بازیافت ضایعات و پسماند الکترونیک است آمادگی خود را برای خرید انبوه انواع کنتاکتور دست دوم، اسقاطی، قدیمی و سوخته اعلام میکند.

بهترین خریدار کنتاکتور دست دوم در محل به صورت نقدی و حضور در محل برای همه شهر های ایران مانند اصفهان، تهران ، شیراز، مشهد، تبریز

تلفن تماس خریدار کنتاکتور دست دوم، اسقاط، قدیمی، سوخته

۰۹۱۳۵۲۷۷۲۷۳

 بهترین مرکز خرید کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک

امروزه ضایعات الکترونیکی در بسیاری از خانه ها یافت می شود. این ضایعات از موادی ساخته شده ‌اند که برای طبیعت خطرناک و آسیب ‌زا هستند. از جمله ی  این ضایعات می‌توان به کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک اشاره کرد. اگر به دنبال مرکزی مناسب برای خرید کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک و سایر ضایعات الکترونیکی خود هستید، در این نوشتار تا انتها با ما همراه باشید.
خرید کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک و سایر ضایعات می ‌تواند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد و همچنین به  حفظ پاکیزگی طبیعت کمک بسیاری کند
 
خرید کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک
مزایای خرید کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک و سایر ضایعات الکترونیکی
بالاترین مزیت خرید کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک بازیافت فلزات گران بهایی  همچون مس و آلومینیوم است. زیرا این فلزات برای بازیافت بسیار مناسب هستند.
 فلزات مس و آلومینیومی که در کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک وجود دارد، به راحتی بازیافت می‌شوند. این در حالی است که اگر قرار باشد این فلزات از معدن استخراج شوند، استخراج آن ها بسیار هزینه بر است. همچنین استخراج روزانه  منابع مس و  آلومینیوم در نقاط مختلف جهان باعث شده است که  این منابع با  کمبود رو به رو شوند. بنابراین باید مهم‌ تر از استخراج به بازیافت آن ها فکر کنید. برای همین بازیافت ضایعات الکترونیکی می تواند بسیار مناسب باشد
 خرید کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک توسط شرکت  سپاهان ضایعات باعث می شود که در مصرف فلز مس و آلومینیوم  صرفه ‌جویی شود و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.
عملیات بازیافت باعث می‌شود فلزات مس و آلومینیوم تبدیل به فلزات جدیدی شوند که دوباره برای تولید تجهیزات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند.
همچنین خرید کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک توسط سپاهان ضایعات باعث می شود که ضایعات الکترونیک در طبیعت رها نشوند و خطر جدی برای محیط زیست به وجود نیاورند. ضایعات الکترونیکی برای انسان و سایر موجودات زنده می تواند خطر آفرین باشد و اگر این ضایعات به آب شهری نفوذ پیدا کنند، حیات انسان ها و سایر موجودات زنده را با تهدید جدی مواجه می کند. فلزانی مثل طلا و نقره و مس در مادر برد های گوشی تلفن همراه و سایر مادر برد های الکترونیکی وجود دارند که این فلزات بسیار گران بها هستند و در این جا ضرورت بازیافت ضایعات الکترونیکی به خوبی مشخص می شود.
اگر به دنبال بهترین مرکز برای خرید کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک در شهر هایی مثل مشهد، تهران، اصفهان و تبریز هستید، سپاهان الکترونیک بهترین انتخاب برای خرید این ضایعات است

خریدار کنتاکتور دست دوم


مراحل بازیافت ضایعات الکترونیکی
شرکت سپاهان ضایعات بعد از خرید کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک  و سایر ضایعات الکترونیکی از طریق ذوب و ریخته گری مس به کار رفته در آن ها را بازیافت می نماید.
فلز مسی که به دست آمده بعد از ذوب و  ریخته گری دارای آلودگی هایی است. برای بازیافت این آلودگی ها آن ها را در کوره هایی به نام کوره آند ذوب می کنند. نا خالصی هایی که در فلز مس وجود دارد، با استفاده از کوره آند و توسط فرایند اکسایش با هوا جدا شده و فلز مس خالص تولید می شود.
همچنین باید گفت که اگر ضایعات الکترونیکی در طبیعت رها شوند، می توانند برای محیط زیست بسیار خطرآفرین باشند. بنابراین بهترین راه برای از بین بردن ضایعات این است که با بهترین مراکز خرید کنتاکتور و رله های برق و الکترونیک تماس حاصل کرده و از آنها برای جمع آوری و خرید ضایعات تان کمک بگیرید.

وضعیت خرید سپاهان ضایعات از ابتدای سال 1399

مادربرد،کیس،موس،مانیتور های سوخته خرید قطعات کامپیوتر

50%

فیلم های رادیولوژی و سی دی های شکسته قطعات مخابراتی

40%

گوشی های موبایل سوخته و خراب لوازم سوخته موبایل

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%

خرید و تخلیه انبار شما در کمتر از یکساعت، به راحتی می توانید انبار خود را از اجناس اضافی خالی کنید

لیست قیمت خرید ضایعات الکترونیکی را بالای همین صفحه میتوانید مشاهده کنید


   خرید ضایعات الکترونیکی به صورت تکی نداریم، لطفا تماس نگیرید  

 
 
 
 

 

 
ما به هیچ عنوان فروش ضایعات نداریم، فقط خریدار هستیم

اطلاعات تماس

آدرس کارخانه: اصفهان،شهرک صنعتی دولت آباد، خیابان نشاط، پلاک ۱۷۱

 

09135277273 مسائلی: 09133267321 

ایمیل:info@sepahanzayeat.ir

 سپاهان ضایعات